soul
Увійти
  • Новини
  • Всі публікації
u/24tv 1 тиждень тому

Після укладення угоди між США та Іраном: перші танкери пройшли через Ормузьку протоку

Після укладення угоди між США та Іраном: перші танкери пройшли через Ормузьку протоку США та Іран у четвер, 18 червня, підписали мирний меморандум, який передбачає припинення бойових дій та відкриття Ормузької протоки. Після цього танкер зі скрапленим газом Mraikh і порожній танкер для нафтопродуктів Ye Chi увійшли в Ормузьку протоку з Перської затоки.
1